Sposobów na usunięcie owłosienia z różnych części ciała jest wiele. Najbardziej popularnymi metodami jest używanie żyletek, pianek do golenia czy rozgrzanego wosku, który odrywa się wraz z włosami. Każda z tych metod posiada swoje minusy – czas, pieniądze, podrażnienia, ból, pieczenie… I tak w kółko, a usuwanie owłosienia trzeba regularnie powtarzać. Depilacja laserowa to metoda, która raz na zawsze przyniesie efekt w postaci idealnie gładkiej skóry bez obecności ani jednego włoska.

 

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach to bardzo powszechne miejsce na ciele, w którym przeprowadzana jest depilacja laserem. Owłosione pachy są bardzo nieestetyczne, dodatkowo to miejsce narażone jest na nieprzyjemny zapach, który włosy pogłębiają. Dlatego depilacja tego miejsca jest tak ważna.

Depilacja laserowa pach przebiega tak samo jak dla każdej innej części ciała. Laser ustawia się na odpowiednie parametry i naświetla powierzchnie pach przez określony czas. Nie jest to największa z części ciała, które się depiluje, dlatego cena jest raczej korzystna w porównaniu z takimi udami. To 200-300 złotych za jeden zabieg, który powtarza się w zależności od gęstości włosów i ich koloru. Jednak od 4 do 8 zabiegów z pewnością wystarczy. Poleca się zakup od razu całego pakietu zabiegów, gdyż wtedy cena jest o wiele bardziej korzystna.

 

Sprawdź: Depilacja laserowa pach – Depilacja.pl

 

Jest kilka rzeczy o których powinno się pamiętać przed przystąpieniem do zabiegu. Przede wszystkim przed zabiegiem trzeba wytrwać i nie można golić miejsc, które będą poddawane działaniu lasera aby nie zmienić naturalnego rozwoju włosów. Tylko wtedy zabieg będzie najbardziej efektywny. Dodatkowo rezygnuje się z stosowania kremów z peelingiem aby nie podrażniać skóry.

 

Podsumowanie

Aby mieć pewność co do wysokiej jakości przeprowadzanych usług wszyscy polecają najbardziej renomowane i doświadczone salony. Jednym z nich jest Depilacja.pl stanowiąc sieć salonów do depilacji dostępnych w praktycznie każdym dużym mieście.