Stworzenie niebanalnej strefy wypoczynkowej w ogrodzie nie jest dzisiaj problemem. Nowoczesne meble ogrodowe oraz oryginalne dodatki pozwolą na wykreowanie miejsca, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. W jaki sposób zachować porządek w ogrodzie? Z pewnością pomoże w tym kufer ogrodowy.

Kufer ogrodowy – funkcjonalny dodatek przy domu!

Ogród to miejsce, które może służyć na wiele sposobów. Zdecydowana większość tworzy w nim wygodne miejsce wypoczynkowe, przeznaczone na wiosenne i letnie dni. W ogrodzie mogą bawić się dzieci, ogród to również przestrzeń, gdzie możemy zająć się hodowanie kwiatów. Dla wielu ogród to również miejsce spotkań w gronie znajomych – wystarczy obszerny stół i wygodne krzesła, by w ogrodzie zorganizować letnią jadalnię. Chcąc zachować porządek w takim miejscu, warto zadbać o dodatkowy element, w którym zmieszczą się wszelkie niezbędne przedmioty. Kufer ogrodowy to funkcjonalny dodatek, który może być wykorzystany zarówno jako przestrzeń do przechowywania ogrodowych poduszek i siedzisk, jak i skrzynia do odkładania ziemi ogrodowej, narzędzi, nasion. Kufer ogrodowy sprawdzi się również doskonale jako miejsce do przechowywania zabawek dziecięcych.

Jak zbudowany jest kufer ogrodowy?

Praktyczny kufer ogrodowy znaleźć można w kolekcjach technorattanowych – posiada on lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo, który nie odkształca się, nie jest podatny na ścieranie, uszkodzenia czy korozję. Okrycie kufra tworzy plecionka technorattanowa, czyli tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze. Tworzywo technorattanowe jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, ścieraniem, promieniowaniem UV. Oznacza to, że na długi czas zachowa ono doskonały wygląd. Skrzynia technorattanowa dostępna jest w kilku rozmiarach.