TOP

Zawrzyj związek małżeński z dala od oczekiwań rodziny!

Zanim młoda para powie sobie „tak” w USC czy w kościele musi sprostać oczekiwaniom rodziny. Polska tradycja każe bowiem wyprawić huczne wesele na minimum 100 gości. Coraz więcej młodych par buntuje się jednak przeciwko temu. Chcą oni kameralnych ślubów, braku konieczności zaciągania kredytu pod imprezę – chcą by ten dzień był przede wszystkim dla nich, a nie dla gości. Możliwości wyjścia z tej sytuacji jest kilka!

Ślub poza USC

Od roku 2015 w Polsce możliwe jest zawarcie związku cywilnego poza murami USC. Zmiany w prawie pozwalają na zorganizowanie ceremonii w miejscu uroczystym (np. ogród botaniczny, zamek, zabytkowy pałac) i zaproszenie na nią urzędnika państwowego. Taka opcja jest znacznie droższa niż klasyczny ślub w USC, jednak nie brak chętnych na ślub w plenerze.

Ślub z dala od Polski

Topowe biura podróży takie jak romantyczne.com proponują swoim klientom ślub z dala od Polski, na pięknej wyspie. Ślub na piasku i pod palmami z pewnością na długo pozostanie w pamięci młodej pary, a dodatkowo wyjazd taki połączyć można z kilkudniowych wypoczynkiem od pracy, obowiązków. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? Wszystkimi formalnościami zajmuje się biuro podróży: rezerwuje loty, planuje transfery, zapewnia nocleg w wybranym hotelu, wyżywienie oraz ubezpieczenie turystyczne. Biuro podróży zobowiązuje się także przygotować ceremonię na plaży, zaprosić urzędnika państwowego i zatrudnić fotografa, który uwieczni dla nas ten wyjątkowy moment. Zadaniem pary młodej jest jedynie dostarczyć niezbędne dokumenty, wpłacić zaliczkę i stawić się w wyznaczonym dniu na lotnisku. Podczas pobytu na wyspie warto aktywnie odpocząć – możliwości jest naprawdę wiele. Wśród nich turyści wybierają nurkowanie z maskami i butlami, przejażdżki rowerowe i na skuterach, zwiedzanie okolicznych miasteczek.

Categories Ciekawe
https://overcomeback.com.pl/czy-spodnie-na-konia-moga-poprawic-komfort-jazdy/ https://bannedcd.org/wygodne-oficerki-jezdzieckie-jak-wybrac-odpowiedni-model/ https://likeplus.waw.pl/jazda-konna-jako-sport-ogolnorozwojowy-dla-kazdego/