TOP

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne wykonane w gabinecie doskonale służą profesjonalnej pielęgnacji ciała. Dzięki nim skóra wyglądała zdrowo i bardzo estetycznie. Poddanie się dogłębnemu oczyszczaniu, maseczkom i innym procedurom sprawi, że cera będzie świeża, nawilżona i odżywiona.

Peeling kawitacyjny

Służy do złuszczania martwego naskórka. Jest odpowiedni także dla osób o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Cała procedura polega na tym, że specjalne urządzenie, które wyposażone jest w szpatułkę emitującą ultradźwięki, rozpyla na skórze wodę. Woda ta tworzy mikroskopijne pęcherzyki, a te (dzięki drganiom ultradźwiękowym i zmiennemu ciśnieniu) rozbijają martwe komórki naskórka.

W trakcie zabiegu jakim jest peeling kawitacyjny dochodzi także do pobudzenia mikrokrążenia w skórze, a dzięki temu różne szkodliwe substancje zostają z niej uwolnione. Skóra zostaje również poddana regeneracji i dokładnemu oczyszczeniu. Zabieg można wykonywać na twarzy, szyi, ramionach, a nawet plecach.

Zabiegi kosmetyczne odżywczo – regenerujące: maseczki

Dobrym przykładem może stać się tutaj maska z algami. Zabieg rozpoczyna się od demakijażu, później odbywa się zwykły peeling (na przykład na bazie kwasu mlekowego). Aby maska z algami została przez skórę jak najlepiej przyjęta, jej nakładanie można poprzedzić masażem twarzy (co pobudzi krążenie).

Nałożona na twarz maska z algami odżywia skórę, a także:
– głęboko nawilża (polisacharydy z alg wyrównują ubytki wody),
– daje efekt rewitalizujący,
– w dużym stopniu odtruwa skórę,
– wzmacnia i ujędrnia skórę,
– łagodzi podrażnienia,
– redukuje zaczerwienienia,
– napina i wygładza skórę (dając efekt liftingu).

Dermomasaż – skuteczna walka z cellulitem

Wykonuje się go przy pomocy dość innowacyjnego urządzenia, opierającego się na działaniu podciśnienia. Jest to bardzo skuteczny sposób pozbywania się cellulitu.

Dermomasaż jest połączeniem
– masażu mechanicznego z podciśnieniem,
– odciągania fałd skóry: zasysania ich i rolowania (przy pomocy specjalnie dostosowanej głowicy).
Podczas tego zabiegu masuje się przede wszystkim te partie ciała, na których występuje cellulit (zazwyczaj uda i pośladki). Przed wykonaniem dermomasażu na ciało nakłada się kosmetyczne preparaty antycellulitowe.

Categories Ciekawe