TOP

Wymarzony pokój dla dziecka

Najmniejsze dzieci jeszcze nie do końca zdają sobie sprawę z tego, czym jest ich pokój. Nie mają poczucia posiadania przestrzeni na własność. Często ich pokoje to są po prostu pomieszczenia do przechowywania ubranek i zabawek, gdzie dzieciaki w ciągu dnia rzadko przebywają. Coraz częściej maluchy nie śpią nawet tam, ale z rodzicami w tzw. rodzinnym łóżku. Jednak koło trzeciego roku życia ta sytuacja zaczyna się zmieniać.

Kiedy dziecko potrzebuje swojego miejsca

Trzylatek rozumie już, czym jest własność i ma ukształtowane poczucie pewnej autonomii. Także dotyczącej przedmiotów i miejsc. Dlatego posiadanie własnego pokoju zaczyna być dla niego coraz ważniejsze. Zwłaszcza gdy chodzi do przedszkola.

Kiedy trzeba urządzić pokój dla dziecka, rodzice stają przed wyzwaniem wnętrzarskim. Jak je wykonać? Pomocne okażą się meble Gama, czyli salon, który ułatwi nam odpowiedź na pytanie: jak urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny czy jak umeblować pokój dla chłopaka, jak zorganizować przestrzeń dla niemowlęcia. Oferowane przez nich kolekcje to po prostu gotowe rozwiązania problemów z meblowaniem.

Dla dziewczynek i dziewczyn

W Gamie znajdziemy przepiękne mebelki w dziewczęcym stylu. Słodkie, urocze, wręcz cukierkowe. Z różowymi dodatkami albo całe w modnej bieli. Bajkowe komplety odwołujące się do wyobrażeń o życiu w stylu współczesnej księżniczki. Dla starszych dziewczyn przewidziano kolekcje pełne elegancji – jakby stworzone dla młodej damy, która wie, czego chce.

Dla chłopczyków i chłopców

Gama oferuje także wielki wybór mebli w bardziej chłopięcym stylu. W dzisiejszych czasach te podziały na damskie i męskie się zacierają i meble dedykowane chłopcom, mogłyby równie dobrze znaleźć się w pokoju dziewczęcym. Te kolekcje bowiem charakteryzuje prostota i elegancja w młodzieżowym stylu.

Categories Dom i Wnętrze