TOP

Wesele pod Warszawą – kiedy i gdzie?

Wiele osób uważa, że najlepszą porą na urządzanie wesela jest wiosna oraz lato, ponieważ na dworze mamy piękne słońce i nie musimy obawiać się nagłych zmian pogody. Nic bardziej mylnego. Kiedy najlepiej urządzić wesele pod Warszawą i na co zwrócić uwagę, abyśmy z wielką przyjemnością wspominali ten dzień?

Wesele pod Warszawą – gdzie?

Idealną porą roku do urządzenia wesela jest początek jesieni, która mieni się najpiękniejszymi kolorami, takimi jak żółty, czerwień, brąz z przebłyskami zielonego. Miasto i betonowe budynki sprawiają, że te kolory nie są jednak tak mocno widoczne. Zdecydujmy się więc na wesele pod Warszawą, gdzie złota, polska jesień widoczna jest gołym okiem. Na miejsce naszej zabawy weselnej wybierzmy pałac lub dworek z wielkim ogrodem, gdzie z powodzeniem będzie można odpocząć od hucznej i na pewno bardzo udanej zabawy weselnej chociaż przez chwilę.

Architektura i kolory

Wybierając miejsce na wesele pod Warszawą starajmy się wybrać takie miejsca, które zachwycają swoja architekturą. Okolice stolicy mają wiele takich perełek, które pochodzą z czasów renesansowych, barokowych, czasem nawet średniowiecznych, które urzekają nie tylko swoją historią (być może romantyczną!), ale również wspaniałym i zadbanym wyglądem. Wesele na wielkiej sali balowej, gdzie w dawnych czasach bawiły się najznakomitsze osoby na pewno będzie miało wspaniałą oprawę. Wśród bardzo bogatej oferty uda nam się wybrać takie miejsce, które nie tylko zachwyci nas kolorami, ale również niespotykana gamą kolorystyczną. 

Categories Biznes