TOP

Szybkowar – garnek dla zabieganych

W natłoku codziennych obowiązków ciężko znaleźć czas na gotowanie. Brak czasu na przygotowywanie wartościowych posiłków zmusza nas do stołowania się na mieście o nieregularnych porach. Najwyższa pora zerwać z fast foodami i niezdrowym trybem życia! Dzięki nowoczesnym urządzeniom kuchennym, możesz codziennie przyrządzić obiad w ekspresowym tempie. Jak to możliwe? Sprawdź!

 

Szybko, smacznie, zdrowo!

Urządzeniem, które spełni oczekiwania miłośników zdrowego odżywiania oraz zabieganych osób, które nie mogą poświęcać codziennie kilku godzin na stanie nad kuchenką, jest szybkowar – innowacyjny garnek pozwalający na termiczną obróbkę pod wysokim ciśnieniem. Wymiana tradycyjnego garnka na  szybkowar pozwoli Ci przygotować pełnowartościowe, soczyste i zdrowe posiłki w czasie skróconym o 70%. Pozbawione dodatku tłuszczu mięso czy warzywa zawierają niewielką ilość kalorii, zachowują swoją jędrną formę i nasycone kolory, nie tracą cennych witamin i składników mineralnych. Użytkowanie szybkowaru odczuje również Twoja kieszeń – szybko zauważysz, że comiesięczne rachunki za energię będą znacznie niższe!

Gdzie kupić solidny szybkowar?

W hipermarketach znaleźć możemy niedrogie szybkowary, które – według zapewnień producenta – mają wiernie służyć w kuchni przez wiele lat. Aby mieć pewność, że sprzęt spełni nasze oczekiwania, a jego użytkowanie będzie w pełni bezpieczne, lepiej odejść od produktów anonimowych marek i skorzystać z oferty zaufanych producentów. Na stronie gerlach.pl znajdziesz wysokiej klasy, wygodny w obsłudze szybkowar z wygodną rączką. Nowoczesny garnek posiada trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, które zapewnia bardzo dobre przewodnictwo i magazynowanie ciepła.

 

 

 

Categories Dom i Wnętrze