TOP

Święta inaczej

Świąteczna gorączka każdemu z nas mocno daje się we znaki. Grudzień przeważnie mija nam na wizytach w pękających w szwach centrach handlowych, bieganinie, sprzątaniu i planowaniu rodzinnych wizyt. A przecież Boże Narodzenie powinno być czasem odpoczynku, oddechu i relaksu. Może w tym roku warto spędzić Boże Narodzenie nieco inaczej? 

 

Bez stresu, męczących przygotowań i bieganiny

Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej klimatyczne i wyczekiwane święta w ciągu całego roku. Grudniowe obchody stwarzają idealną okazję do zacieśniania więzi rodzinnych oraz odpoczynku od codziennych obowiązków.

W ostatnich latach znaczna część osób rezygnuje z tradycyjnej formy spędzania świąt i decyduje się połączyć przerwę w pracy z wypoczynkiem. Świętowanie Bożego Narodzenia z rodziną w górach, nad jeziorem albo za granicą może być niezwykle klimatyczne! Aby jak najlepiej wykorzystać przedłużony weekend, warto wybrać hotel znajdujący się przy stoku narciarskim albo oferujący zabiegi SPA.

 

Gdzie wyjechać?

Niektóre hotele corocznie przygotowują dla swoich gości specjalne pakiety bożonarodzeniowe. Poszukując najciekawszych miejsc, w których warto spędzić Boże Narodzenie, naszą szczególną uwagę przykuła oferta dostępna na stronie windsorhotel.pl. Przybyli do hotelu goście mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć nie tylko w starannie przygotowanej kolacji wigilijnej, ale również w wieczorach z kolędami z akompaniamentem muzyki na żywo, nocnej imprezie z DJ-em, warsztatach z profesjonalnym szefem kuchni czy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Hotel wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom rodzin z dziećmi – wizyta świętego Mikołaja, powitalna niespodzianka oraz świąteczny program animacyjny to tylko niewielka część z licznych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych.

 

Categories Ciekawe