TOP

Stojaki na ulotki

Przygotowując kampanie marketingowe wkładasz dużo wysiłku w zaprojektowanie i druk materiałów reklamowych. Potem jednak kwestią problematyczną może okazać się ich dystrybucja. Nie zawsze przecież potrzebujemy zatrudniać w tym celu dodatkową osobę, która podejmie się tego zadania. Czasem wystarczy po prostu pomyśleć o tym, by wyeksponować je odpowiednio w miejscu, gdzie będą dostępne dla potencjalnie zainteresowanych osób, a te same po nie sięgną. W tym celu przydatne mogą być stojaki na ulotki.

Dlaczego warto zakupić stojaki na ulotki?

Dzięki stojakom na ulotki możemy w prosty sposób wyeksponować nasze materiały reklamowe i zadbać o to, by trafiły one w ręce zainteresowanych osób. Rozdawanie ulotek bywa dość uciążliwe – wymaga zaangażowania pracowników, czasami zatrudnienia nowej osoby, podczas gdy często wcale nie odczuwamy takiej potrzeby. W takiej sytuacji o wiele lepszym pomysłem jest po prostu położenie ulotek w widocznym miejscu (na przykład w głównym hallu firmy lub instytucji, przy stolikach w poczekalni) a zainteresowane osoby same będą mogły po nie sięgnąć, jeśli zdecydują, że mogą je zaciekawić.

Oczywiście, można po prostu ułożyć ulotki na przykład na stoliku w poczekalni. W ten sposób jednak nie trudno o bałagan. Przeglądane przez wiele osób ulotki mogą łatwo pogubić i pomieszać się. Z tego powodu o wiele lepszym rozwiązaniem będzie zakup specjalnego stojaka na ulotki. Tego typu stojaki prezentują się estetycznie i same w sobie stanowią ciekawy element wystroju wnętrza. Dzięki nim będziesz mógł odpowiednio posegregować i wyeksponować ulotki. Będziesz mieć przy tym pewność, że nie poniszczą się one i nie pogubią.

Jaki stolik na ulotki wybrać?

W sklepach znajdziemy duży wybór stojaków na ulotki. Zanim dokonamy zakupu odpowiedniego modelu, warto się zastanowić, jakiej wielkości ulotki planujemy eksponować oraz jaka będzie mniej więcej ich ilość. Dostępne w sklepach stojaki mogą znacząco różnić się pod tym względem. Jeżeli posiadamy jedynie niewielką ilość ulotek, nie ma potrzeby kupować wielkiego stojaka. Jeżeli jednak chcemy ułożyć kilka rodzajów magazynów reklamowych, warto pomyśleć o stojaku, który będzie miał większą ilość przegródek. Przykładowe stojaki znajdziesz na stronie http://www.brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html. Warto zastanowić się również nad tym, czy będziemy potrzebowali często przenosić stojak. Jeśli tak, warto pomyśleć o modelu rozkładanym. Dobrym pomysłem jest również wybór stojaka z miejscem na umieszczenie firmowego loga. Dzięki temu od razu jest ono odpowiednio wyeksponowane i przyciąga wzrok przechodzących osób.

Categories Biznes