TOP

Spotkania biznesowe w Jachrance

Wyjście z pracą poza ciasne biura to coraz częściej stosowana metoda. Pragniemy pracować skuteczniej, ale również komfortowo. Praca poza biurem jest także wybierana przez młodych pracowników, których zadania wykonywane są przy komputerze. Jak jeszcze możemy zmienić środowisko pracy?

Spotkania biznesowe z dala od centrum miasta!

Spotkania z kontrahentem czy potencjalnymi wspólnikami coraz rzadziej odbywają się w biurach – przedstawiciele firm wola spotkać się z kawiarniach czy restauracjach: na neutralnym gruncie, gdzie mogą porozmawiać w miłej atmosferze. Firmy stacjonujące w Warszawie mają najwięcej możliwości: jedną z nich jest spotkanie nad pięknym Zalewem Zegrzyńskim – dostępność luksusowych hoteli sprawia, że możliwe jest także zorganizowanie tam eventu firmowego. Sale konferencyjne w Jachrance stanowią ciekawą alternatywę dla nudnych spotkań w salkach konferencyjnych w firmie. Tu pracownicy mogą się zrelaksować, poznać lepiej. Jednym z hoteli jest Lawenda Park Hotel – oferuje on m.in. sale konferencyjne w Jachrance. O ofercie hotelu poczytać można na stronie jachranka.pl.

Zalety spotkań nad Zalewem Zegrzyńskim

Zalew Zegrzyński położony jest w niedalekiej odległości od Warszawy – to sprawia, że miejsce to jest idealne dla spotkań prywatnych, jak i biznesowych. bliskość natury oraz piękne widoki z pewnością będą sprzyjać biznesowej rozmowie!

 

Categories Ciekawe