TOP

Rozwiązania, które pomogą zaprowadzić porządek w garażu

Problem garaży czy piwnic polega najczęściej na tym, że to pomieszczenia bardzo zagracone i zaśmiecone. Sami doprowadzamy do tej sytuacji, najczęściej poprzez pozostawianie tam rzeczy do naprawienia. Niestety, w większości przypadków odkładamy te naprawy w nieskończoność. Warto zadbać o to, aby to pomieszczenie było dobrze zorganizowane. Jak to zrobić?

Zaplanuj wielkie sprzątanie!

Aby móc cokolwiek zmieniać w garażu lub też chociażby sprawdzić stan półek i regałów konieczne jest posprzątanie tego miejsca. Wyrzucamy rzeczy niepotrzebne, zepsute od lat, takie, których na pewno już nie użyjemy. Dzięki temu zyskamy wiele wolnej przestrzeni i będziemy mogli swobodniej poruszać się po pomieszczeniu.

Sprawdź san regałów, przeorganizuj położenie ważnych narzędzi

Kiedy już dostaniemy się do naszych regałów sprawdźmy w jakim są stanie. Większość takich mebli dawniej robiło się z drewna. Niezabezpieczone z biegiem czasu mogło ulec spróchnieniu oraz działaniu korników. Takie konstrukcje powinniśmy wymienić dla własnego bezpieczeństwa. Obecnie producenci mebli przemysłowych zaoferują nam wiele interesujących rozwiązań, w tym możliwość wykorzystania regałów na opony. Regały takie w znaczący sposób ułatwiają przechowywanie opon o dowolnej średnicy, jak również pozwalają na ich zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Regały na opony tworzone są z blachy cynkowanej, odpowiednio zabezpieczonej przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Podobna metoda, czyli regały półkowe, sprawdzi się przy przechowywaniu narzędzi, skrzynek, przedmiotów niezbędnych w garażu. Regały również tworzone są z blachy cynkowanej, dodatkowo o położeniu ich półek możemy decydować samodzielnie. Rozwiązania te skutecznie pomogą w zaprowadzeniu porządku w garaży czy domku gospodarczym.

Categories Ciekawe
http://etc-sa.com/czaprak-i-inne-akcesoria-dla-konia/ http://susiemakessupper.com/buty-jezdzieckie-dla-amatorow-i-dla-zawodowcow/ http://ngenuity.org/jak-pokonac-strach-przed-konmi/