TOP

Ręczniki z mikrofibry nie tylko jako reklama

Druk na tkaninach to dobry sposób na to, aby przekazać odbiorcom konkretny komunikat. Stosuje się go w różnych celach. Bardzo często jest to reklama, ale możliwe jest wykonanie takich ręczników na zamówienie osób prywatnych. Wówczas można umieścić na nich dowolny wzór z palety i dodać spersonalizowany komunikat. Nadruk można wykonać różnymi metodami, w tym haftem. Materiał, z jakiego wykonane są ręczniki to często tradycyjna bawełna, ale stosowana jest też nowoczesna mikrofibra, która powoli wypiera bawełnę, jako podstawowy dotychczas materiał na ręczniki.

Ręczniki z nadrukiem świetnie jako forma reklamy

Ręczniki z wydrukowanych na nich dowolnym komunikatem stosowane są bardzo często przez firmy jako forma reklamy. Umieszcza się na nich logo, nazwę czy hasło przewodnie danej firmy, a sam ręcznik również wykonany jest w kolorze charakterystycznym dla danej firmy. Ręczniki takie stanowią świetny prezent dla klientów, na przykład jako nagroda w konkursie, a można je też wręczać pracownikom. Takie ręczniki stosują też hotele. Ręcznik z nadrukiem jest praktycznym sposobem na przekaz marketingowy, ponieważ jest to rzecz bardzo przydatna, której używa każdy.

Ręczniki z mikrofibry, bawełny lub innych materiałów

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że do produkcji ręczników wykorzystywana jest głównie bawełna, to coraz częściej zamiast niej stosuje się włókna sztuczne. Jedną z nich jest mikrofibra. To materiał będący mieszanką poliestru i poliamidu. Ręczniki z mikrofibry mają kilka przewag nad bawełnianymi – są lżejsze, wchłaniają więcej wody i szybciej wysychają. Każdy producent ręczników z mikrofibry oferuje różne gramatury materiału, różne kolory oraz wielkości ręczników. Na mikrofibrze nadruk również można wykonać różnymi metodami, od klasycznego nadruku po najtrwalszy haft.

Ręczniki z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Producenci ręczników z nadrukiem mają różne oferty. Jedni obsługują tylko duże zamówienia, szczególnie od firm szukających dobrej formy reklamy, ale znaleźć też można takie, w których można złożyć zamówienie na mniejsze ilości. Taka oferta jest świetna dla osób indywidualnych oraz małych firm. Często dzieje się tak, że producent ręczników z mikrofibry umożliwia złożenie zamówienia przez formularz internetowy. Klient może wybrać gotowy wzór lub umieścić na ręczniku wybrany napis, rysunek czy wizerunek.

Ręczniki z nadrukiem ze strony http://nadrukisublimacyjne.pl/produkty/reczniki-z-mikrofibry/, czy to z bawełny, czy mikrofibry mogą zatem stanowić i reklamę i pamiątkę różnych wydarzeń. Jedne z nich będą stanowić tylko ozdobę, a inne również będą używane. Niezależnie od przeznaczenia ręcznik z nadrukiem to dobry i oryginalny nośnik reklamy czy informacji.

Categories Ciekawe
http://tyxynk.com/sklep-jezdziecki-dla-amatorow-i-profesjonalistow/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/7-czarna-mebloscianka https://dylanferrandis.com/jazda-konna-sposobem-na-zdrowy-umysl-i-cialo/