TOP

Perełki kuchennego designu

Designerskie meble dekorują w wyszukanym stylu nowoczesne salony, sypialnie, jadalnie, ale także coraz częściej wnętrza kuchenne. Te ostatnie kojarzą się przede wszystkim z pracochłonnymi i męczącymi czynnościami i z wiecznym bałaganem, który robi się w tym miejscu jakby sam, gdy pieczemy, gotujemy, smażymy i siekamy. W dzisiejszej kuchni zachodzą jednak wielkie zmiany. Profesjonalne sprzęty ułatwiają maksymalnie przygotowywanie dań. W segmentach kuchennych mieszczą się produkty i akcesoria. Kuchnie przypominają salony, w których pozostaje czysta przyjemność wymyślania dań.

Tradycyjne witryny w angielskim stylu

W ostatnim czasie powraca moda na kuchnie angielskie, których istotnym elementem są subtelnie dekorowane witryny w białym kolorze. Idealne do ustawienia w nich kompletu porcelany czy cukierkowych miniatur dekoracyjnych. Świetne do stworzenia ozdobnej spiżarni, wypełnionej słoiczkami w babcinym stylu.

Nowoczesne meble kuchenne białe połysk

Jeśli designerskie przedmioty w kuchni, to na pewno meble kuchenne białe połysk. Doskonałe do wnętrza utrzymanego w tonie glamour, kiedy to kuchnia staje się strefą relaksu bardziej niż wykonywania czasochłonnych czynności. Meble kuchenne w wysokim połysku to także pomysł na rozjaśnienie ponurego wnętrza. Gdzie znajdziemy różnorodne kolekcje białych mebli z połyskiem? Na przykład tutaj: gama-sklep.com.pl.

Teakowe stoły rustykalne

Obok przedmiotów klasycznych czy awangardowych w nowoczesnej kuchni designersko zaprezentują się także rzeczy o elementarnej urodzie rustykalnej. Odsyłające do uroku chatek zagubionych w czasie i przestrzeni. Bajkowych i niezwykłych. Wiele osób ceni takie klimaty, które w kuchennym wnętrzu podkreśli stół z drewna teakowego. Jego design tkwi w prostocie i w ponadczasowej urodzie drewna.

Categories Dom i Wnętrze