TOP

Parasol ogrodowy w strefie relaksu

Eleganckie parasole ogrodowe zdobywają nasze serca na nowo – wiele w tym zasługi projektantów, którzy oddają w ręce klientów produkty doskonałe estetycznie i funkcjonalne. Jaki rodzaj parasola wybrać do naszego ogrodu czy na taras? Czy materiały mają znaczenie? Jakie rozwiązania okażą się korzystne w naszym przypadku?

Nowoczesne parasole ogrodowe – co wybrać?

Czym wyróżniają się nowoczesne parasole ogrodowe? Wzrok przyciąga przede wszystkim ich wspaniała linia i stonowane kolory. Parasole projektowane są w taki sposób, aby bez trudu można było je wpisać w już istniejącą aranżację, zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Wygląd parasola to jednak nie wszystko: producenci zwracają uwagę na tworzywa. Na stronie parasol-ogrodowy.pl znajdziemy wysokiej klasy produkty, wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki aluminiowym stelażom parasole stabilnie utrzymują czasze i mogą być regulowane w kilku płaszczyznach. Aluminium jest malowane proszkowo, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że produkt nie będzie podatny na działanie wilgoci czy rdzę. Stelaże osadza się na ruchomych stopach – pozwalają one na rotowanie parasola wokół jego osi.

Czasza, która ochroni nas przed słońcem i deszczem!

Nowoczesny parasol to produkt niezwykle funkcjonalny. Czasze wykonywane są z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem. Dzięki temu czasza zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, promieniowaniem UV, płowieniem, wnikaniem kurzu. W zależności od modelu czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach – dzięki temu jeszcze lepiej dopasujemy kąt padania cienia do naszych potrzeb.

Parasole osadzane są na podstawach – te również dobierzemy zgodnie z oczekiwaniami. Chcąc osadzić parasol w ziemi w ogrodzie wystarczy wybrać podstawę do wkopania. Na tarasach czy balkonach sprawdzą się podstawy na niewielkich kółkach.


 

Categories Dom i Wnętrze