TOP

Odpoczynek w górach – postaw na Bukowinę Tatrzańską

Wczasy w polskich górach to idealny sposób na to, aby zregenerować siły, naładować nasze wewnętrzne akumulatory i sprawić, aby nasi bliscy byli szczęśliwi. Co ważne – nie jest konieczne, aby na wczasy w polskie góry jechać na dwa tygodnie – wystarczy kilka dni! Jak zaplanować taki wyjazd?

Zaplanuj wygodny nocleg

W planowaniu podróży najważniejsze jest znalezienie miejsca noclegowego. Decydując się na polskie góry warto rozważyć Podhale – to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce! Podhale słynie przede wszystkim ze wspaniałych widoków. Panorama Tatr towarzyszy nam już od okolic Nowego Targu, kiedy popularną zakopianką zbliżamy się do Zakopanego. Nie musimy jednak decydować się na szukanie noclegów w zimowej stolicy Polski – tym bardziej, że wiele osób narzeka na niski poziom oferowanych przez górali usług i wysokie ceny. Znacznie lepszym pomysłem jest zatrzymanie się w prywatnym pensjonacie w Bukowinie Tatrzańskiej – jest tam znacznie ciszej, spokojniej i na pewno taniej. Warto zapoznać się z ofertą Willi Majerczyk, z której okiem rozpościera się piękna panorama Tatr. Więcej na stronie willamajerczyk.com.

Jak aktywnie spędzić czas w Bukowinie?

Przede wszystkim Bukowina to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy. Kilka kilometrów do Zakopanego sprawi, że nie będziemy musieli mierzyć się z korkami czy brakiem miejsc parkingowych – wystarczy skorzystać z komunikacji publicznej!

 

Categories Ciekawe