TOP

Obraz wprost ze zdjęcia jako pomysł na prezent

Święta bez wątpienia są tym okresem, które zasługują na miano wyjątkowego. To wtedy znajdujemy chwilę czasu nie tylko na to, aby pobyć z bliskimi, ale i na to, aby przekazać im, jak ważni są dla nas. Można to zrobić na dziesiątki sposobów, jednym z nich jest zaś nietuzinkowy, piękny prezent. Może nim być portret wykonany przez zawodowego malarza. Co przy tym szczególnie interesujące, może być to prezent niespodzianka!

Portrety na płótnie nie są niczym nowym, zwykle jednak kojarzymy je z rozwiązaniami, które były powszechne przed wiekami. Dziś odchodzi się od malarstwa na rzecz zdjęcia doceniając to, że nie wymaga długiego przygotowania. I choć może się wydawać, że powszechność fotografii może skazać malarstwo portretowe na zapomnienie, okazuje się, że obecnie mamy do czynienia z czymś całkowicie innym. Coraz więcej osób decyduje się na malowanie portretów ze zdjęć na zamówienie wykorzystując w ten sposób w praktyce możliwości fotografii, a jednocześnie tworząc coś unikatowego, co jest możliwe tylko dzięki dobrej technice i talentowi.

Categories Ciekawe
https://xann.pl/sitemap http://o-kultury.pl/kosz-ogrodowy-kokon-wygodny-fotel-wiszacy/ https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe