TOP

Nifty – najważniejsze informacje

Kobiety ciężarne coraz częściej dochodzą do wniosku, że nie tylko mają prawo wiedzieć o genetycznych uwarunkowaniach swoich dzieci, ale również chcą, aby wiedza ta pochodziła z pewnego źródła. Jej uzyskanie jest możliwe dzięki badaniom prenatalnym, a jednym z nich jest test Nifty stosowany z powodzeniem już od roku 2010.

Test Nifty jest szczególnym rodzajem badania prenatalnego nie tylko dlatego, że można go wykonać już od dziesiątego tygodnia ciąży. Nie mniej istotne wydaje się to, że zalicza się do badań nieinwazyjnych. Wyniki testu otrzymuje się w oparciu o próbkę krwi pobranej od ciężarnej, co skutecznie niweluje ryzyko, że podczas przeprowadzania badania dojdzie do poronienia. Warte podkreślenia jest również to, że żadna kobieta nie jest ani za stara, ani za młoda na taki test.

Niestety, popularność Nifty skłania wiele nieuczciwych podmiotów do nadużyć. Należy ich unikać, mamy bowiem do czynienia z badaniami, które nie są wiarygodne i których wyniki nie mogą być przez to miarodajne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testu NIFTY? Sprawdź szczegóły testnifty.eu.

Categories Zdrowie i Uroda
http://rosequarterdevelopment.org/czaprak-co-warto-wiedziec/ http://wtfskf.org/termobuty-do-jazdy-konnej-i-ich-zalety/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/13-stylowe-meble-do-salonu