TOP

Nie bójmy się mocnych kolorów we wnętrzu!

Kolory wyrażają nas samych, nasze podejście do życia, stan ducha, samopoczucie. To nie tylko cechy obiektywne przedmiotów, ale też pewien rodzaj emocji. Kolorystka, którą się otaczamy ma znaczenie emocjonalne właśnie, poprzez kolory przekazujemy wiele pozawerbalnych informacji. Ubierając się tak a nie inaczej czy stylizując wnętrza. Kolor ma większe znaczenie, niż nam się zazwyczaj wydaje. Dlatego należy rozważyć to, jak pokolorujemy nasze salony, sypialnie, kuchnie. Nie bójmy się wprowadzić tam mocnych kolorów!

Więcej koloru dzięki krzesłom tapicerowanym

Jak wprowadzić kolor do jadalni? Można to zrobić z pomocą krzeseł tapicerowanych, które dostępne są w wielu zachwycających barwach. Nowoczesne tkaniny obiciowe także pod względem kolorystyki dają spore możliwości aranżacyjne. Przekonamy się, że krzesło tapicerowane wcale nie musi być brązowe czy szare. Ale też wyraziście różowe czy pomarańczowe. Dopasowane do nastroju, jaki mamy w sobie i jaki chcemy przenieść do wnętrza. Krzesła tapicerowane w wiosennej odsłonie? Pewnie, że tak!

Kolorowe fotele

Intensywny kolor w salonie, w sypialni, a także w strefie biurowej? Wystarczy ustawić tam jeden lub dwa fotele wypoczynkowe w odważnej barwie. Designerskie fotele (i nie tylko) w śmiałych kolorach znajdziemy tutaj: notodo.pl Przekonamy się, że ten klasyczny mebel tapicerowany może mieć bardzo awangardowe realizacje w kolorze soczystej czerwieni czy jasnego błękitu. Kolor, kolor i jeszcze raz kolor – oto prosty sposób na poprawę stanu ducha w codzienności.

Kolorowe regały

Regał drewniany pomalowany na niebiesko czy zielono? To propozycja do pokoju młodzieżowego, ale nie tylko. Taki mebel stylowo (jakby malarsko) zaprezentuje się w uroczym salonie czy na skraju niebanalnego przedpokoju, który wprowadza do pozostałych wnętrz.

Categories Dom i Wnętrze