TOP

Najmodniejsze upięcia włosów dla przyszłych panien młodych

Zawarcie związku małżeńskiego jest jednym z najważniejszych momentów naszego dorosłego życia. W takiej chwili każda kobieta pragnie wyglądać zjawiskowo. Poza elegancką suknią i makijażem elementem wymagającym szczególnej troski są włosy. Odpowiednie upięcie i stylizacja pozwolą na podkreślenie naturalnego piękna i zjawiskowy wygląd w dniu ślubu!

Zanim wybierzesz fryzurę ślubną…

Wszyscy profesjonalni fryzjerzy, zajmujący się upinaniem włosów panien młodych podkreślają, jak istotna jest pielęgnacja włosów na kilka tygodni przed ślubem. Sama fryzura nie wystarczy – ważne jest odżywienie włosów, zadbanie o kondycję skóry głowy. Doświadczony fryzjer podpowie, jakie szampony, odżywki i maski stosować, aby w dniu ślubu nasze włosy były lśniące i sprężyste. Z pewnością dobrym pomysłem będzie podcięcie końcówek. Fryzjerzy przestrzegają przed eksperymentowaniem z długością włosów na kilka miesięcy przed ślubem!

Modne warkocze i luźne sploty nie tylko latem

Splecione włosy kojarzone są przede wszystkim z latem – my jednak przekonujemy, że warkocze i plecione fryzury doskonale sprawdzają się o każdej porze roku. Wybór konkretnej fryzury może okazać się trudny – fryzjerzy zaproponują nam wiele możliwości. Rodzaj upięcia warto dobrać do naszych upodobań, sukni. O trwałość warkocza zadbają kosmetyki do utrwalania fryzury czy nadawania tekstury, które znajdziemy w sklepie hair-shop.pl. Aby ślubny warkocz wyglądał zjawiskowo warto również wykorzystać niewielkie ozdoby, jak spinki w kształcie liści. Jednym z najważniejszych, fryzjerskich trendów ostatnich lat są delikatne opaski, które nie tylko pomogą okiełznać niesforne kosmyki, ale też znacząco podniosą estetykę fryzury. Do najmodniejszych zalicza się klasyczne opaski z listkami, kwiatami, motywami roślinnymi.

Categories Zdrowie i Uroda