TOP

Nadmorskie klimaty najlepszą odskocznią od codzienności

Można mówić o nadmorskich miejscowościach oraz plażach dosłownie wszystko, co się chce, wieszać na nich wszystkie psy, a jednak zawsze chętnie wybieramy weekend we dwoje na piaszczystych wybrzeżach, w towarzystwie sosen oraz wrzosowisk na klifach… trudno się dziwić – nad morzem można odpocząć doskonale o każdej porze roku, niekoniecznie jedynie w sezonie, kiedy turystów nie brakuje nawet w tych mniejszych miejscowościach.

 

Które miejscowości cieszą się największą popularnością?

Poza tymi oczywistymi, jak Sopot czy Łeba można wymienić na przykład Rewal, położony niedaleko również popularnych Międzyzdrojów. Tutaj jednak nie ma takiego ścisku, jak w innych miejscach, można znaleźć również kilka ciekawych atrakcji, jakich nie ma w innych miejscach – jak na przykład wieloryby czy platforma widokowa – zapierająca dech w piersiach nawet tych, którzy doskonale znają morskie klimaty.

Rewal – noclegi dobre dla każdego

Mimo że Rewal nie jest zbyt dużą miejscowością, można tutaj znaleźć dosłownie każdy rodzaj zakwaterowania, począwszy od pól namiotowych, przez prywatne kwatery o bardzo różnym standardzie, aż po drogie hotele czy luksusowe pensjonaty.

Categories Ciekawe