TOP

Modna biżuteria ze srebra.

Interesuję się najnowszymi trendami w modzie. Traktuje to nawet jako poważne hobby. Jestem na czasie jeżeli chodzi o to co się teraz nosi na co dzień, na ważne uroczystości rodzinne, na imprezę do klubu czy do kościoła na mszę. Znam wszelkie modne elementy stroju, które powinny być numerem jeden w naszej kreacji. Jednakże modna sukienka, dobrze skrojone spodnie czy dopasowany płaszcz typu trencz to nie wszystko. Warto pamiętać o jednej ważnej sprawie.

Najważniejsze są dodatki – to one potrafią zrobić efekt o jaki nam chodziło tzw. efekt wow.

Wystarczy zwykła, prosta, czarna sukienka tzw. mała czarna oraz na przykład kolczyki srebrne z cyrkoniami i jesteśmy gwiazdą wieczoru, która budzi u wszystkich zainteresowanie. W zależności co chcemy osiągnąć tak możemy dopasować konkretne, adekwatne dodatki. Gdy chcemy być postrzegani jako osoba z zamiłowaniem do natury możemy ubrać drewniane dodatki oraz ubrania z naturalnych, ekologicznych surowców. W przypadku zamierzonego efektu osoby eleganckiej – typ szefowej – ważne będą: porządna, skórzana , markowa torebka, solidne oprawki okularów oraz biała koszula.

Na pierwszą randkę warto olśnić wybranka ustami pomalowanymi na czerwono i drobną biżuterią.

Kolczyki srebrne szczególnie wydają się odpowiednie na tą okazję. Artystki ubiorą na pewno różnokolorowe, własnoręcznie ufarbowane sukienki w celu pokazania swojego talentu innym ludziom. Natomiast kobieta – urzędnik od razu kojarzy się z dobrze skrojoną garsonką lub żakietem i obowiązkowo białą koszulą. Zazdroszczę osobom, które mają własną firmę, lub nie pracują – mogą dowolnie kreować swój wizerunek bez obaw, że coś się nie spodoba pracodawcy. Tatuaże, kolorowe włosy, ekstrawaganckie ubrania … przy tym kolczyki srebrne z cyrkoniami to delikatny dodatek niezauważalny wręcz przy na przykład burzy różowych loków.

Categories Ciekawe
https://www.gama-sklep.com.pl/a/386-bialy-blat-w-kuchni https://capitalareafriendsoftransit.org/certyfikowany-system-zarzadzania-bhp/ https://techno-senior.com/2022/10/17/czy-assistance-krotkoterminowe-sie-oplaca/