TOP

Lakier w sprayu – wygodna forma tuszowania niedociągnięć

Lakier bezbarwny w sprayu powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego garażu po to, aby w kilka chwil w razie odprysków móc zatuszować wszelkie niedociągnięcia w wyglądzie auta. Są to produkty zarówno do użytku amatorskiego, jak i w profesjonalnych zakładach lakierniczych.

Lakier bezbarwny w sprayu do użytku amatorskiego

Takie produkty powinny znaleźć się w garażu lub skrzynce z narzędziami każdego fana motoryzacji i swojego samochodu. Wyposażenie garażu w profesjonalne urządzenia lakiernicze może okazać się bardzo drogie i wręcz nieopłacalne w momencie, kiedy przychodzi do lakierowania pojedynczych elementów.

W takich przypadkach idealną alternatywę stanowią produkty w sprayu, które są znacznie tańsze i zdecydowanie bardziej poręczne. Należy jednak pamiętać, że lakierem w sprayu nie da się pomalować całego dużego elementu samochodu, ja np. zderzak – tutaj niezbędna będzie wizyta w lakierni samochodowej i malowanie za pomocą pistoletu lakierniczego oraz kompresora.

Lakier bezbarwny w sprayu jako idealne rozwiązanie do drobnych prac konserwacyjnych

Największą zmorą samochodów są odpryski spowodowane uderzeniami kamieni lub obtarć w przypadku otwierania drzwi. Takie ubytki są bardzo nieestetyczne oraz mogą stanowić po pewnym czasie ognisko rdzy. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będzie właśnie lakier w sprayu, który idealnie rozprawi się z małymi i drobnymi odpryskami.

Taką powierzchnię należy odtłuścić za pomocą benzyny ekstrakcyjnej. Następnie puszkę z lakierem należy energicznie potrząsnąć przez ok. 2 minuty, aby całość dokładnie się wymieszała. Kolejnym krokiem jest spryskanie zakrętki od pojemnika, a następnie za pomocą wykałaczki należy lakier przyłożyć do odprysku. Powinien on spłynąć po wykałaczce jednocześnie uzupełniając ubytek.

Zestawy naprawcze jako komfortowe i szybkie alternatywy dla wizyt w lakierni

Zestawy naprawcze powinny znajdować się na wyposażeniu każdego samochodu, ponieważ stanowią one doskonałą formę radzenia sobie z małymi, drobnymi odpryskami na powierzchni karoserii. Stanowią one jednocześnie fantastyczną i niedrogą alternatywę, dla kosztownych wizyt w lakierni samochodowej.

Zestawy naprawcze można zakupić w większości sklep z artykułami motoryzacyjnymi. Nie stanowią one zbyt dużego wydatku, a wyposażone są w kilka podstawowych elementów, które uratują każdą karoserię przed nieładnym wyglądem. Takie zestawy idealnie sprawdzą się w przypadku wszelkiego rodzaju obtarć, odnawianiu elementów plastikowych czy maskowaniu rys.

Lakier bezbarwny w sprayu kupisz na Lakiery24.com

Categories Ciekawe
https://defendingwisconsin.org/kask-do-jazdy-konnej-o-czym-warto-pamietac/ http://rosequarterdevelopment.org/czaprak-co-warto-wiedziec/ https://wmkiw.pl/okna-na-wymiar-co-warto-wiedziec/