TOP

Klasyczne meble rattanowe do ogrodu

Szukanie mebli ogrodowych czy na taras może zająć nam nieco czasu – wszystko to jest zasługą olbrzymiej ilości ofert na polskim rynku. Zestawy meblowe znajdziemy w sklepach producentów (zarówno stacjonarnych, jak i online), ale również w sklepach budowlanych, ogrodniczych, w prywatnych firmach. Jak w tym gąszczu ofert znaleźć komplet, który spełni nasze oczekiwania i faktycznie wspaniale ozdobi nasz ogród?

Meble – klasyka i nowoczesność

By móc korzystać z ogrodu i wypoczywać w nim niezbędne są nam meble ogrodowe. Decydując się na oferty topowych producentów możemy mieć pewność, że meble takie posiadają wieloletnią gwarancję i są tworzone z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia czy zmienne warunki atmosferyczne. Jednym z przykładów są meble rattanowe do ogrodu, które tworzone są z naturalnego rattanu, pozyskiwanego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji. Rattan wygląda doskonale w nowoczesnych aranżacjach, do tego zapewni nam wysoki poziom komfortu. Warto pamiętać, aby w czasie niepogody meble rattanowe przechowywać wewnątrz budynków.

Wśród nowoczesnych propozycji projektantów królują meble aluminiowe, w których siedziska i oparcia tworzone są z gęsto plecionych siatek syntetycznych. Meble takie odznaczają się prostą, nowoczesną linią oraz niewielką wagą, przez co cenione są przez posiadaczy ogródków restauracyjnych.

Inną opcją mogą stać się meble technorattanowe – znamy je doskonale, gdyż od wielu lat obecne są w polskich ogrodach i na tarasach. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, przez co jest odporny na wnikanie brudu czy wilgoci.

Co jeszcze wykorzystać w ogrodzie?

Dobrym pomysłem jest zakupienie nowoczesnego parasola ogrodowego, który skutecznie uchroni nas przed palącym słońcem i ryzykiem poparzeń słonecznych. Baldachimy nowoczesnych parasoli ogrodowych mogą posiadać bok o długości nawet 4 metrów!

Categories Dom i Wnętrze
https://xann.pl/sitemap http://o-kultury.pl/kosz-ogrodowy-kokon-wygodny-fotel-wiszacy/ Jak pozycjonować filmy na YouTube