TOP

Kanadyjskie domy

Nowoczesne ściany, wyjątkowy wygląd, nieskazitelne wnętrze. Dla jednych to tylko marzenia, a dla innych – rzeczywistość. Dom szkieletowy pod klucz zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Kompleksowa budowa wraz z fundamentami zdobyła nasze serca.

Dom marzeń

Dom szkieletowy pod klucz może zostać wykonany za pomocą dwóch fundamentów: tradycyjnego bądź fundamentowego. Rodzaj tej jest determinowany głównie przez ukształtowanie terenu, jak i również rodzaj gruntu, na jakim stawiamy nasz dom. Wycena tych fundamentów musi być szczegółowa. Zapoznajmy się więc z miejscem budowy i zaopatrzmy w gotowy projekt.

Wyceny projektów domów szkieletowych pod klucz są dokonywane indywidualnie przez odpowiednie firmy. Ważne, aby były one wykonane na jak najwyższym, możliwym poziomie. Zamieszczenie wymarzonego projektu ułatwi sprawę firmie budowlanej, która postara się odtworzyć nasze marzenia.

Energooszczędne domy szkieletowe

Domy szkieletowe pod klucz swą dużą popularność zawdzięczają przede wszystkim swoim właściwościom energooszczędnym. To dodatkowo ekologiczna metoda budowy, która nie wykazuje negatywnego wpływu na nasze środowisko. Słowem mówiąc – nie ma lepszej jak i mniej inwazyjnej metody budowania domów.

Czas powstawania takich domów jest bardzo imponujący. W zaledwie 3 miesiące możemy cieszyć się naszym nowym, wymarzonym domkiem. Taki kanadyjskiego stylu dom wciąż pozostawia wokół siebie wiele pytań. Czy opłaca się go budować? Ile kosztuje cały projekt? Na te pytania oczywiście ciężko odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od miejsca, w którym stawiamy dom, miasta, a także firmy, jaką wybierzemy.

Domy kanadyjskie i ich technologia

Domy te charakteryzuje drewniany szkielet. Są niezwykle popularne w USA i Kanadzie, stąd również ich nazwa. Dom szkieletowy pod klucz charakteryzuje się niskimi kosztami, szybką budową i nowoczesnym wyglądem. Szkielet stanowią drewniane słupki o różnej wysokości i szerokości. Ściany są wspierane przez strop. Przestrzenie wypełnia się ociepleniem, co gwarantuje ciepło w trakcie zimowych dni.

Na zewnątrz możemy zastosować dowolnie: tynk dekoracyjny, płyty kartonowe, gipsowe albo siding. To od nasz zależy, na co się zdecydujemy. Wybór jest tutaj całkiem spory, a duża gama kolorystyczna może tylko utrudnić nam wybór. Dom szkieletowy pod klucz to gwarancja szybkiego i szczegółowego postawienia naszego wymarzonego domu. Od teraz dom, o jakim marzyliśmy latami, w krótkim czasie stanie się naszą rzeczywistością. Ta nowoczesna technologia już na zawsze wpisała się w polskie budownictwo.

Categories Dom i Wnętrze