TOP

Jak znaleźć idealną salę na nasze wesele?

Przygotowania do ślubu zdają się być znacznie mniej istotne niż przygotowania do hucznego wesela – a przynajmniej to wywnioskować można po zaangażowaniu młodych par w organizację tej imprezy. Szacuje się, że przyszła młoda para wydaje ok. 30-40 tysięcy złotych na swoje wesele. W tej kwocie mieszą się: wynajem sali, przystrojenie jej, wyżywienie gości, zatrudnienie fotografa, zespołu grającego, odświętne stroje ślubne, prezenty dla rodziców. To jednak ni wszystkie wydatki.

Idealna sala ślubna: z dala od zgiełku miasta!

Wybór sali weselnej nie jest łatwy: przede wszystkim zaskakuje ilość ofert na polskim rynku. Zdecydowanie najwięcej z nich znajdziemy w województwach mazowieckim i śląskim. Mogą być to typowe sale weselne, sale restauracyjne czy też sale balowe umiejscowione w hotelach czy w pensjonatach. Szczególnie te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem: wiele par młodych decyduje się dodatkowo na zabukowanie noclegów dla gości przyjeżdżających z daleka. Sala weselna pod Warszawą to z pewnością dobry pomysł: nie tylko nie musimy przejmować się miejskimi korkami, ale również możemy nacieszyć oczy zielenią, bliskością natury. Warto wybrać hotel lub pensjonat położony blisko lasu, wody – jedną z ciekawszych propozycji jest bez wątpienia windsorhotel.pl. Szukanie lokalizacji poza centrum umożliwi również zrealizowanie planu o ślubie i weselu blisko natury, w stylu boho czy wiejskim.

Jakie aspekty sali powinny zwrócić naszą uwagę?

Podczas oględzin potencjalnych sal weselnych zwracajmy uwagę przede wszystkim na wielkość pomieszczenia, jego oświetlenie oraz rozstawienie stołu. Rozmawiając z managerem sali koniecznie uprzedźmy, ile gości spodziewamy się na naszym weselu. Istotne jest także to, czy sala będzie przystrojona przez obsługę czy też mamy zająć się tym sami.

Categories Ciekawe
http://rosequarterdevelopment.org/czaprak-co-warto-wiedziec/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/7-czarna-mebloscianka https://balltraps.com/czas-na-rozwoj-firmy/