TOP

Interesujące elementy wyposażenia ogrodu

Możliwości, jakie daje własny ogród, są praktycznie nieograniczone. Przestrzeń ta może być zaaranżowana jako miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników, plac zabaw, miejsce do pracy czy nauki. Wystarczy kilka dopasowanych do naszych potrzeb mebli, aby cieszyć się latem w ogrodzie. Szukając inspiracji na wspaniały ogród warto z bliska przyjrzeć się propozycjom topowych producentów. Co mają nam do zaoferowania?

Klasyczne meble ogrodowe – co wybrać?

Miłośników twardej klasyki nie brakuje – widać to po wyborach podejmowanych w sklepach producentów mebli. Sami projektanci proponują nam dzisiaj znane tworzywa w nowej, ciekawej odsłonie. Kolekcje technorattanowe zaskakują funkcjonalnością i kolorystyką – taki komplet w ogrodzie z pewnością poprawi estetykę i sprawi, że znacznie chętniej przesiadywać będziemy na świeżym powietrzu. Jakie elementy możemy wybrać z kolekcji technorattanowych? Przede wszystkim są to obszerne sofy narożne – są wygodne, zmieści się na nich kilka osób. W podaniu kawy i przekąsek pomogą eleganckie stoliki kawowe. Zestawy mebli na taras to zazwyczaj niewielkie stoliki oraz fotele czy wygodne krzesła technorattanowe.

Ogród pełen magii!

Chcąc wyróżnić się ciekawą aranżacją ogrodu warto postawić na nietuzinkowe rozwiązania. Fotel wiszący ogrodowy jest jednym z najciekawszych w tegorocznych propozycjach. Nowoczesne fotele wiszące mogą być ustawianie zarówno w ogrodach, na tarasach, jak i balkonach. Stabilna konstrukcja pozwoli na swobodne bujanie w obłokach. Wieczorami rozświetlmy miejsce wypoczynkowe przy pomocy gazowego paleniska ogrodowego. Nowoczesne paleniska nie tworzą dymu czy iskier, a klasyczne drewno zastąpiono w nich polanami ceramicznymi. Palenisko stworzy piękny klimat i romantyczne otoczenie – właśnie tak warto spędzać wieczory we dwoje!

Categories Dom i Wnętrze
https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe https://xann.pl/sitemap http://zobaczto.e-kei.pl