TOP

Hotel rodzinny

Wybierając hotel, rodziny z dziećmi muszą myśleć o najmłodszych. W ten sposób jednocześnie mają na uwadze także wypoczynek dla siebie. Kiedy uda się dzieci czymś zająć na chwilę albo na dłużej – rodzice otrzymują bezcenny czas na własne przyjemności. Kiedy mamy kilkoro małych dzieci, to często zjedzenie obiadu na spokojnie czy wypicie kawy, wydaje się marzeniem niemożliwym do spełnienia.

Miejsca przyjazne rodzinom

Dlatego warto poszukać hoteli, które mają na uwadze wymagającą koegzystencję familijną. Wybierzmy takie miejsce, w którym ułatwia się rodzicom wypoczynek poprzez starannie przygotowaną ofertę dla dzieci. Takim hotelem na pewno jest Windsor w Jachrance: windsorhotel.pl.

Warto odwiedzić ich nie tylko wtedy, gdy interesuje nas przepiękna sala weselna pod Warszawą, ale też wówczas, gdy chcemy z dzieciakami wyrwać się za miasto. Windsor, jako jeden z 73 hoteli w Polsce, otrzymał certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie, co potwierdza najwyższą jakość ich propozycji.

Atrakcje dla dzieci

Żeby rodzice mogli złapać choć odrobinę oddechu, hotele przygotowują specjalne atrakcje dla dzieci, starszych i młodszych. Animatorzy bawią się razem z najmłodszymi, proponując im zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, z popularną ostatnio zumbą na czele.

Do tego dochodzą jeszcze rozbudowane place zabaw, także te w pomieszczeniach, z których dzieci korzystają głównie wtedy, gdy jest brzydka pogoda. Do wyboru mamy więc różne zamki dmuchane, baseny z kulkami, trampoliny, domki, zjeżdżalnie.

Trochę jak w domu

Hotel rodzinny powinien dostarczać niezwykłych przeżyć, ale też musi przypominać nieco dom. Dzieci mają swoje przyzwyczajenia, z których nie potrafią zrezygnować. Dotyczy to na przykład jedzenia. Hotelowa restauracja powinna to uwzględniać, przygotowując też potrawy z myślą o małych gościach.

Categories Ciekawe