TOP

Hotel Lamberton – Twoje centrum biznesowe

Położony zaledwie 19 km od centrum Warszawy Hotel Lamberton to doskonałe miejsce zarówno do odpoczynku, jak i organizacji konferencji biznesowych. Dbałość o każdy szczegół oraz komfort klientów sprawiają, że hotel ten cieszy się ogromnym zaufaniem wśród gości, a liczne udogodnienia pozwalają spędzić tu każdemu miły i owocny czas.

Sale konferencyjne

Hotel Lamberton przystosowany jest to organizacji profesjonalnych szkoleń oraz konferencji. Dysponuje jedenastoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Układ sal zobaczyć można na stronie internetowej hotelu www.hotellamberton.pl.

Każda z sal została indywidualnie zaprojektowana i wyposażona, dzięki czemu wszystkie charakteryzują się unikalnym stylem. Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne nagłośnienia, sprzęt techniczny oraz klimatyzację. Istnieje możliwość dopasowania wielkości sali dzięki zastosowaniu przesuwanych, dźwiękoszczelny ścianek działowych.

Organizacja spotkań biznesowych

Niemal od początku istnienia hotelu Lamberton, zarząd ośrodka podejmuje się kompleksowej organizacji szkoleń, konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Ze względu na doskonałą lokalizację, hotel ten jest często wybierany jako miejsce spotkań zarządów i pracowników firm, mających swoją siedzibę w Warszawie.

Hotel Lamnerton wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom gości. Z tego powodu, przy organizacji spotkań, podchodzi do każdego przypadku indywidualnie i ustala dopasowany do potrzeb plan konferencji. Profesjonalna obsługa oraz bogate zaplecze techniczne to niezaprzeczalne atuty Hotelu Lamberton.

Targi i wystawy

Oprócz organizacji szkoleń i konferencji, Hotel Lamberton podejmuje się również przeprowadzania targów oraz wystaw. Wśród organizatorów targów znaleźć można zarówno zagranicznych importerów, jak i krajowych przedsiębiorców, którzy pragną podzielić się z opinią publiczną swoimi produktami.

Organizatorami targów i wystaw są to między innymi ogólnopolskie firmy zajmujące się handlem hurtowym, wydawnictwa czy stowarzyszenia producentów. Całą ofertę hotelu znaleźć mogą Państwo w zakładce „konferencje” na stronie www.hotellamberton.pl.

Doświadczenie i zaufanie

Dobrze wyposażone sale, kameralność oraz duże doświadczenie organizatorów sprawiają, że klienci wracają każdego roku z nową konferencją, wystawą czy na targi produktów i usług. Dużą zaletą sal konferencyjnych w hotelu Lamberton są kameralność oraz elastyczna przestrzeń, która może być każdorazowo dostosowana do potrzeb klientów.

Categories Biznes
http://etc-sa.com/czaprak-i-inne-akcesoria-dla-konia/ https://annbradforddesign.com/sklep-z-akcesoriami-do-jazdy-konnej/ https://alfredotavares.com