TOP

Fotoksiążka – naprawdę warto

Nasze babcie i mamy gromadziły zdjęcia w pięknych albumach, które z dumą i z łezką oka przeglądaliśmy po raz setny w czasie rodzinnych spotkań. Przecież zdjęcia to coś więcej niż obrazki z przeszłości. Za nimi kryją się wspaniałe opowieści, w które warto się zasłuchać. Dowiemy się nagle, że nasz dziadek wcale nie był zawsze takim poważnym człowiekiem, a mama podróżowała stopem po całym świecie. Nagle historia rodzinna okaże się intrygująca, a ludzie wokół nas pokażą się w innym świetle.

Nowoczesna fotoksiążka

W dzisiejszych czasach możemy w bardzo prosty i wygodny sposób stworzyć taki fotoalbum, w którym zawrzemy najważniejsze dla nas zdjęcia. Nie tylko te rodzinne. Fotoksiążka to świetna forma wyrażenia na przykład swojej pasji ujętej w fotografii. Zdjęcia z naszych podróży, fotki zrobionych przez nas wybitnych potraw lub egzotycznych roślin w ogrodzie. W albumie możemy pokazać wszystko to, z czego jesteśmy dumni. Taka tematyczna fotoksiążka, pomysłowo opisana, to rodzaj prezentacji, wykonanej dla siebie samego, ale też pomysł na prezent.

Filmiki w fotoksiążce

Cewe proponuje nam unowocześnienie fotoksiążki. Poprzez możliwość wstawienia zrobionych przez nas filmów w wybranym miejscu w fotoksiążce. Zrobimy to szybko i bez trudu. Gdy otrzymamy gotową fotoksiążkę, zauważymy, że w danym miejscu będzie wydrukowany kod QR, który po zeskanowaniu za pomocą tabletu bądź komórki umożliwi na tych urządzeniach odbiór filmu.

Nowoczesność i tradycja

Fotoksiążka od Cewe to doskonały przykład tego, jak tradycja i nowoczesność łączą się ze sobą i wzajemnie inspirują. Dawne formy upamiętniania wydarzeń w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dają wspaniałe efekty. Dzięki sprytnemu oprogramowaniu tworzymy fotoksiążki, które na wzór klasycznych albumów przekazują najpiękniejsze opowieści i pokazują najpiękniejsze rzeczy.

Categories Ciekawe