Pojazdy typu plandeki i kutyny są bardzo często wykorzystywanymi samochodami podczas transportu różnorodnych materiałów. Czasem w firmie przewozowej zleceń jest tak dużo, że wszystkie auta wyjechały już z bazy, a dalej można przyjąć kolejne zlecenia i zarabiać dodatkowe pieniądze. Wtedy wynajem samochodów dostawczych przychodzi z pomocą! Firmy, które mają plandeki na wynajem z chęcią oferują swoje usługi zachęcając odbiorców swoimi bogatymi ofertami.

 

Wynajem plandek i kurtyn – czym jest i na czym polega

 

Samochody typu plandeki czy kurtyny bardzo łatwo się załadowuje i rozładowuje. To ich bardzo duży atut, dzięki któremu są ochoczo wykorzystywane przez szerokie grono osób. Dzięki lekkiej konstrukcji, która jest jednocześnie pojemna plandeki i kurtyny są w stanie w szybki sposób przewieźć naprawdę sporą ilość ładunków – i to wszystko przy korzystnym spalaniu!

 

Firmy, które mają plandeki na wynajem najczęściej oferują różnorodne oferty typu wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Ten krótkoterminowy jest z reguły bardzo pomocy właśnie na szybkie, krótkie zlecenia, w których samochody z danej floty przedsiębiorcy uległy awarii i nie mogą przewieźć zaplanowanego zlecenia. Wynajem krótkoterminowy plandek i kurtyn też bardzo często pomaga w ocenie czy dana firma jest w stanie bazować na wynajmie przez dłuższy czas co bywa korzystne. Wiele firm decyduje się na wynajem długoterminowy ze względu na pewność co do stabilności finansów danego miesiąca. Dzięki temu każda firma może być pewna, że nawet poważniejsza awaria nie wpłynie na finanse firmy – naprawa stoi po firmie wynajmującej pojazd, która jest formalnym właścicielem pojazdu. To właśnie do ich obowiązków należą naprawy czy przeglądy techniczne.

 

Podsumowanie

 

Firmy przewozowe bardzo często prześcigają się w zdobywaniu zleceń czy wypełnianiu swoich zadań korzystając z nowoczesnych samochodów ciężarowych. Jeśli firma nie chce zostać w tyle musi szukać alternatyw i nowych rozwiązań. Ci, którzy mają plandeki na wynajem często potrafią zarobić najwięcej!