Jak dbać o ważne obszary o dużym natężeniu ruchu, aby wywierały na gościach właściwe wrażenie?

Odpowiedzią będzie z pewnością zaopatrzenie powierzchni w odpowiednie wyposażenie sanitarne – co ma znaczenie nie tylko na zapleczu, ale też na froncie. Czysta łazienka, estetyczne korytarze, ściany, remontowane powierzchnie.

Obsługa obiektu także powinna świecić przykładem. Pracownicy schludnie ubrani, profesjonalni, pomocni.

Bardzo ważną kwestią jest regularne uzupełninie papieru. Ręczniki papierowe są szczególnie ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, bo kończą się niezwykle szybko. Dlatego ważna jest jakość papieru, która starcza na dłużej i karze rzadziej wymieniać sprzęt.

Podkreślamy tu jakoś ręczników papierowych oraz odpowiednich do nich dozowników. Jakość sprzętu bezpośrednio przekłada się na koszty oraz czas personelu.

Mówiąc o ręcznikach chcemy dodać że, GIS kategorycznie zabronił stosowania suszarek elektrycznych, montowany w Łazienkach. Które nie sposób jest oczyścić, a zatem mogą one przynosić groźne patogeny.

Suszarki nie są także wskazane w momentach sezonu grypowego, czy podczas wykrycia koronawirusa.

Oczywiście nie musimy z nich rezygnować, ale w kryzysowych sytuacjach należy je po prostu wyłączyć z użycia i zakleić taśmą i bezpieczeństwa.

Ręczniki to podstawa higieny rąk obok mydła (i obecnie dezynfekcji). Higiena rąk jest ważna, gdyż potrafi w znacznym stopniu uchronić nas przed chorobami.

Puste pojemniki  nie tylko wiążą się z poczuciem dyskomfortu, ale także obrzydzeniem. To z kolei przekłada  się  na spadek wartości postrzeganej.

Wartość postrzegana jest w dobie dużej konkurencji ważną aktywą, bo często przemawia o personalnych preferencjach klientów, handlowców, partnerów biznesowych.

Obniżona estetyka obiektu nie tylko przyczynia się do spadku zainteresowania ofertą, ale też długiej perspektywie zmniejszenie kontaktów handlowych i możliwości biznesowych.

Właściwa troska o higienę pomoże ograniczyć zwolnienia lekarskie, wywrzeć dobre wrażenie na gościach oraz motywować pracowników.

Ciekawym uzupełnieniem wyposażenie będą maty dezynfekcyjne: https://www.dezynfekcja24.com/pol_m_Maty-dezynfekcyjne-998.html