TOP

Domy szkieletowe – dom na miarę naszych potrzeb!

Dom położony w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, to dzisiaj jedno z głównych marzeń Polaków. Własny dom daje także możliwość zajęcia się ogrodem i stworzeniem własnej oazy spokoju i ciszy. Koszty są jednak olbrzymie, a sam czas budowy może zająć kilka lat. Czy istnieje alternatywa?

Domy szkieletowe dostępne od ręki!

Alternatywą dla klasycznych domów murowanych są bez wątpienia domy szkieletowe drewniane. Ten typ budownictwa przywędrował do nas ze Skandynawii oraz Kanady. Błędem jest myślenie, że jest to nowy typ budownictwa. Domy w typie szkieletowym budowane były w Polsce już 25 lat temu, jednak dopiero dzisiaj technologia poszła na tyle do przodu, aby taki budynek wznieść szybko i sprawnie.

Obecnie budową domów drewnianych zajmują się firmy takie jak mawit.com.pl. W zakresie ich usług jest przede wszystkim oferowanie eleganckich projektów domów drewnianych, zarówno parterowych, jak i piętrowych. Projekty te odpowiadają oczekiwaniom współczesnych nabywców: domy są przestronne, ale również ustawne i pełne światła wewnątrz. Domy takie mogą być rozbudowane po kilku latach od ich postawienia, oczywiście w zgodzie z autorem danego projektu. Firmy budowlane zaoferują nam także kompleksowe wykończenie wnętrza domu, w tym instalację schodów, malowanie ścian, etc.

Najważniejszym elementem oferty firm budowalnych jest oczywiście wzniesienie domu drewnianego. Budowa takiego domu potrwa od 2 do 8 miesięcy, w zależności od tego, czy dom ma być oddany właścicielom w stanie surowym zamkniętym czy też w stanie deweloperskim.

Ile kosztuje wybudowanie domu drewnianego?

Szacuje się, że koszty budowy domu z drewna okażą się o ok. 35% niższe niż w przypadku klasycznych domów murowanych. Taka oszczędność to spory zysk, szczególnie kiedy planujemy zaciągnąć kredytu pod budowę domu.

Categories Dom i Wnętrze
http://susiemakessupper.com/buty-jezdzieckie-dla-amatorow-i-dla-zawodowcow/ https://valueformichigan.com/spodnie-na-konia-jak-znalezc-wygodne-bryczesy/ https://alfredotavares.com