TOP

Czy stworzenie ogrodu nowoczesnego jest trudne?

Zaprojektowanie eleganckiego ogrodu nigdy nie było tak proste jak teraz – korzystając z licznych inspiracji proponowanych przez producentów mebli bez trudu zaaranżujemy przestrzeń idealną do relaksu i wypoczynku. Jakie elementy wybierać do naszego ogrodu? Czy powinniśmy zwracać na coś szczególną uwagę?

Nowoczesny ogród na wyciągnięcie ręki

Chcąc zaprojektować ogrody nowoczesne blisko swojego domu mamy do dyspozycji wiele interesujących rozwiązań, takich jak meble, parasole, tarasole, dodatki. Wybierając konkretne z nich stworzymy wyjątkową przestrzeń, dopasowaną do naszych potrzeb. Od czego zacząć?

Kluczem do odpoczynku są funkcjonalne meble. Dzisiaj projektanci i producenci zaskakują nam nowoczesnym kolekcjami, które świetnie wpiszą się w przestrzeń nowoczesnego ogrodu. Wśród nich znajdziemy meble technorattanowe oparte na aluminiowych stelażach oraz klasyczne meble aluminiowe. W zależności od naszych potrzeb i preferencji możemy wybierać pomiędzy zestawami inspirowanymi nowoczesnością, a zestawami o klasycznym wyglądzie. Decydując się na technorattan zapewniamy sobie nie tylko wysoką trwałość mebla, ale i jego wyjątkowy wygląd. Nieporowata struktura włókien technorattanowych sprawia, że brud nie przedostaje się do środka.

Jakie elementy dodatkowe wybrać?

Nowoczesny ogród to nie tylko meble. Coraz więcej osób decyduje się na zadaszenie takiego miejsca wypoczynkowego przy pomocy tarasoli. Konstrukcja taka z pewnością przykuje wzrok wszystkich gości w ogrodzie. Tarasola wznoszona jest na aluminiowych profilach, a na jej szczycie umieszczany jest dach wykonany z aluminiowych profili lub tkaniny poliestrowej – oba tworzywa zabezpieczone są przed nadmiernym nagrzewaniem. Dach sterowany może być przy pomocy automatycznego pilota lub też manualnie.

Categories Dom i Wnętrze