TOP

Czy Podhale to dobre miejsce na wypoczynek?

Podhale jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – turystów przyciągają tutejsze wspaniałe panoramy, ale również góralska kultura i folklor. Podhale to także jedno z najlepszych miejsc w kraju na szlifowanie umiejętności narciarskich. Wiele osób już dzisiaj, u schyłku wakacji, rezerwuje konkretne terminy na zimę. Jakie miasto ma do zaoferowania najwięcej?

Zakopane: dla miłośników atrakcji!

Bez wątpienia Zakopane jest miastem, gdzie nie będziemy się nudzić. To idealne miejsce dla osób ceniących rozrywkę, dobre jedzenie oraz możliwość zwiedzania. Zakopane pełne jest restauracji oraz klubów, w których skosztujemy lokalnej kuchni i na pewno będziemy się dobrze bawić. Wśród najciekawszych atrakcji wymienia się przede wszystkim kolejkę na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę oraz możliwość obejrzenia skoczni narciarskiej na Wielkiej Krokwi. Turyści mogą także spacerować dolinami.

Bukowina – dla poszukujących spokoju

Jeśli nie jesteśmy miłośnikami gwaru i zgiełku znacznie lepszym rozwiązaniem będą noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej. Bukowina oddalona jest od Zakopanego o kilkadziesiąt kilometrów i stanowi doskonały punkt wypadowy. Warto wiedzieć, że jest tu znacznie spokojniej niż w Zakopanem – nie ma tu tłumu turystów, możemy korzystać z licznych wyciągów narciarskich. Wśród licznych pensjonatów warto zwrócić uwagę na ofertę Willi Majerczyk – to świetnie miejsce, z którego okien rozpościerają się wspaniałe widoki na Tatry. Więcej informacji znaleźć można na stronie willamajerczyk.com.

Categories Ciekawe
http://susiemakessupper.com/buty-jezdzieckie-dla-amatorow-i-dla-zawodowcow/ https://beesafe.pl/porady/czechy-samochodem/ https://chuck.com.pl/jaki-sprzet-jezdziecki-warto-wybrac-na-konie/