TOP

Bezpieczny transport towaru – gwarancja wielkich zysków

Jabłka są delikatnym towarem, przez co trzeba dbać o dobre warunki ich przewozu. Uszkodzenie owoców powoduje spadek ich wartości. Warto kupić specjalne zasobniki dbające o bezpieczeństwo ładunku.

BEZPIECZEŃSTWO TOWARU

Jabłka bardzo łatwo ulegają obtłuczeniom. Dochodzi do nich wskutek obijania się owoców o ściany zbyt dużej skrzyni lub gdy uderzają o ściany paki, jeśli są przewożone luzem. Stłoczenie ładunku w takich pojemnikach jak skrzynie na jabłka nie dopuści do występowania opisanej sytuacji. Dzięki temu towar nie ulegnie obiciu.

GWARANCJA ZYSKU I POPRAWY WIZERUNKU HANDLARZA

Ochrona owoców przed uszkodzeniami mechanicznymi bardzo korzystnie wpłynie na ich wartość. Przedsiębiorca będzie mógł wyznaczyć wyższą cenę ich sprzedaży, co przyniesie mu niebagatelne zyski. Należy również podkreślić, że stan sprzedawanego towaru decyduje o uznaniu pracy handlarza. Im wyższej jakości jabłka sprzedaje, tym lepszą opinię posiada w gronie potencjalnych klientów. Jak więc widać na załączonym obrazku, kupno skrzyniopalety na jabłka oferuje korzyści nie tylko praktyczne, ale również wizerunkowe.

UŁATWIENIE W PRZEŁADUNKU

Skrzyniopalety na jabłka bardzo ułatwiają proces przeładunku towaru z paki samochodu na stoisko targowe. Owoce, po wyciągnięciu z auta, można pozostawić w tych samych pojemnikach, w których przyjechały z sadu lub giełdy. Dzięki temu sprzedawca zyskuje na czasie i nie ryzykuje uszkodzeniem jabłek podczas przekładania ich z jednego zasobnika do drugiego.

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Kontener na jabłka umożliwia transportowanie owoców na bardzo duże odległości. Jego konstrukcja zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz przestrzeni załadunkowej. Ponadto kontenery posiadają własne systemy chłodzące, dzięki czemu przewożony w ich wnętrzu towar może przetrwać nawet wielodniową podróż na pace ciężarówki lub na pokładzie statku.

Możliwość eksportowania własnych wyrobów za granice roztacza przed sadownikiem perspektywę zdobycia ogromnych zysków. Polskie owoce cieszą się dużym uznaniem za granicami naszego kraju, zaś zagraniczni klienci są w stanie zaoferować wysokie ceny skupu. Zyski ze sprzedaży na pewno przewyższą koszty utrzymania kontenera, więc kupno zasobnika, jakim jest kontener na jabłka, bardzo się opłaca.

PODSUMOWANIE

Przedstawione argumenty pokazują, że kupno specjalnych pojemników na jabłka nie tylko oferuje korzyści logistyczne, lecz również ciągnie za sobą ogromne zyski ekonomiczne i wizerunkowe. Dlatego właśnie należy poważnie rozważyć kwestię ich kupna.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Składa się ona m. in. z szerokiego asortymentu, w którego skład wchodzą:
– skrzynie na jabłka,
– skrzyniopalety na jabłka,
– kontenery na jabłka.

Categories Technologia