TOP

Bellamy Marylou – klasyczna elegancja w dziecięcym pokoju

O tym jak ważny jest wystrój wnętrz, w których mieszkamy, wiedzą wszyscy, którzy obok designu nie przechodzą obojętnie. Projektując wnętrze domu czy mieszkania, warto wziąć pod uwagę wszystkie pomieszczenia, zarówno pod względem doboru mebli, jak również ciekawych, przyciągających uwagę dodatków. Na polskim rynku działa już sporo firm, oferujących wysokiej klasy, designerskie meble. Jednak w ostatnich latach szczególnie chętnie Polacy korzystają z marek specjalistycznych, które ukierunkowane są na jakąś konkretną, zawężoną działalność lub grupę docelową. Jedną za takich firm jest Bellamy, która stworzyła wyjątkową kolekcję mebli dla dzieci Bellamy Marylou.

Klasyka na najwyższym poziomie

Meble Bellamy Marylou przypadną do gustu szczególnie tym wszystkim, którzy cenią sobie elegancję i ponadczasowe, klasyczne formy. Taki właśnie jest zestaw tych oryginalnych mebli. Z tego względu będą one szczególnie pasować do wnętrz o klasycznym wystroju. Jednak ze względu na swą jasną kolorystykę, da się je dopasować również do aranżacji w stylu skandynawskim, po który Polacy w ostatnich latach tak często sięgają.

Wysoka jakość wykonania i materiałów

Podobnie jak wszystkie produkty tej marki, tak również kolekcja Bellamy Marylou, odznacza się wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem najlepszych, trwałych materiałów. Większość mebli została tu wykonana z wysokiej jakości płyty MDF, polakierowanej na biało oraz specjalnej płyty meblowej.

Meble dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców

Meble z kolekcji Bellamy Marylou charakteryzują się przede wszystkim tym, że zwrócono tu uwagę zarówno na potrzeby dzieci, jak i ich rodziców. Wszystkie materiały, zastosowane przy produkcji są w pełni bezpieczne dla najmłodszych, a farba, którą zostały pomalowane posiada wszelkie, konieczne certyfikaty. Narożniki dla jeszcze większego bezpieczeństwa zostały tu delikatnie zaokrąglone. Oprócz tego szafa, komoda oraz regał wyposażone zostały w specjalne, w pełni bezpieczne i wygodne prowadnice marki Häfele.

Categories Dom i Wnętrze