TOP

Asortyment na piwo

Piwo to napój alkoholowy, w którym lubuje się wiele osób z różnych stron świata. W Europie liderami produkcji są Czechy, Holandia i Niemcy, ale Polska również pnie się w tej statystyce. Dlatego przed producentami piwa, a także barami, restauracjami, pubami i sklepami stoi wyzwanie, aby jak najwięcej usług dostarczyć swoim konsumentom po korzystnych cenach, stosując równie korzystne rozwiązania.

Skrzynki po piwie

Transport piwa z hurtowni wiąże się z koniecznością zainwestowania w najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne. Bardzo pomaga w tym unikalny asortyment, jakim jest trwała i wytrzymała skrzyneczka na piwo.

Skrzynki po piwie są przede wszystkim skutecznym narzędziem w kontekście efektywnego magazynowania. Wedle życzenia można zamówić skrzynki drewniane lub plastikowe. Są one poddawane stałym testom, a po ich zdaniu otrzymują certyfikaty jakości. Oprócz pewności, że materiał jest wytrzymały, nabywca skrzyneczki na piwo powinien starannie dobrać jej wymiary. Szczególnie ważna jest jej głębokość oraz szerokość, tak aby móc za jednym razem wziąć większą ilość butelek, ale jednocześnie, aby ciężar nie sprawiał nam problemu.

Krata na piwo – wzornictwo

To, czym powinna się odznaczać dobrej jakości krata na piwo, to także dobra estetyka. Należy pamiętać, że atrakcyjny wygląd skrzynki również wpływa na prestiż zarówno producentów takich akcesoriów, jak i podmiotów z nich korzystających. Bardzo istotną rolę odgrywa wyraziste logo oraz kolorystyka. Przede wszystkim wyrazisty powinien być napis oraz marka piwa. Istotne jest też, żeby optymalnie prezentował się na tle o właściwej barwie.

Dodatkowe funkcje skrzynki po piwie

Z powodu coraz lepszych wyników sprzedaży piwa i rozwijającego się rynku piwnego, także akcesoria do transportu napojów alkoholowych zyskują większe zainteresowanie. Skrzyneczka na piwo powinna posiadać wytrzymały uchwyt, dzięki któremu można komfortowo i bezpiecznie przenosić ją z jednego miejsca na drugie. Pożyteczną funkcją jest także podwójne dno umożliwiające zmianę wielkości ładunku. Składa się on z ruchomej wkładki zamontowanej na dwóch sprężynach, która jest popychana w dół podczas pakowania. Po wyjęciu wszystkich produktów ze skrzynki podwójne dno unosi się i ustawia na poziomie jej połowy. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy włożyć do kraty puste butelki.

Categories Ciekawe